אסטרטגיית לקוח

"הלקוח הוא נכס" זו לא סתם אמירה בשבילנו, אלא תובנה עמוקה שסביבה בנינו אסטרטגיית לקוח שלמה. אסטרטגיית לקוח היא תפיסה ניהולית וביצועית המבוססת על ההבנה שהלקוח הוא הרבה יותר מאשר מי שקונה את השירותים והמוצרים שלכם, אלא הוא מי שמצמיח את החברה לאורך זמן. הלקוח לוקח בחשבון קשת רחבה של סיבות כשהוא מכריע להשקיע את כספו בחברה זו או אחרת והוא זקוק ליותר מאשר השורה התחתונה, המחיר, בשביל להכריע. 


ואיך מתרגמים את זה לעשייה?

הקשבה
הכלים הטכנולוגיים שלנו פותחים ללקוח שלכם מרחב לדבר ולספר את עצמו, ואתם יכולים להקשיב למה שהוא אומר לכם, למה שהוא לא אומר, לבקשות שלו, לצרכים שלו – ולהפוך את המידע הזה לשירות מעולה, מוצרים רלוונטיים ומידע מועיל.

אנליזה שיווקית
איפיון ופילוח סוגי לקוחות וצבירת מידע באמצעות סקרים ומשובים (תחומי עניין, מה נרכש, היכן נרכש וכד'), כך שההצעות והמידע הנשלחים אליהם עונים בדיוק על הצרכים שלהם.

סקרים

הסקרים שלנו עונים על שאלות קריטיות בנוגע ליחסים שלכם עם לקוחות, כמו למשל:
מי מהם ימליץ על החברה ומי לא;

מה הסיבות להמלצה ולאי המלצה (מרוצות);

מה הבעיות הנתפסות בעיניהם כחמורות ביותר;

כיצד הגיבו כשנתקלו בבעיה כזאת;

האם לקוחות מרוצים מטיפול בתלונות;

ועוד.

כל זה נעשה כדי שהארגון שלכם יוכל להתמקד בטיפול אפקטיבי בנושאים שונים שיתרמו לו מבחינה עסקית.

 

בעולם המורכב שלנו, המוצף מסרים, פיתויים והזדמנויות, כל לקוח זקוק למשהו קצת שונה מהדרוש ללקוח אחר. 

הנתונים המתקבלים מהתהליך הזה מציפים הזדמנויות לצמיחה, כמו זיהוי מוצרים או שירותים שהלקוח לא נחשף אליהן, זיהוי מוקדם של איתותי נטישה, הגדלת נתח לקוח על ידי מכירה של מוצרים משלימים לרכישות שהוא מבצע בפועל והקפדה על הרלוונטיות של הפעילויות השיווקיות עבור הלקוח.
האינדיבידואל והנוחיות שלו הם מרכיב משמעותי בזירה. מעל לכול, אפיון מדויק, פרסונאלי, מאפשר לכם להציע ללקוחות שלכם את מה שהם באמת צריכים, ואת מה שהם רוצים אבל לא בהכרח צריכים. מעבר לזה הם גם יודו לכם על החיסכון בזמן ובהצפה של מסרים מיותרים.

 

אנחנו נעזור לכם למקד ולהבין מה כדאי לכם לעשות על מנת לשפר את היחס בין לקוחות שימליצו עליכם בפני אחרים, (יסוד מהותי להגדלת היקף המכירות והעסקים) לבין לקוחות שלא ימליצו (גורם מעכב גידול).

אנחנו יודעים לארגן את הידע שלכם יחד עם הידע והניסיון שלנו לתכנית פעולה מעשית, שתניב לכם תוצאות חדשות בקופה ותצבור לכם לקוחות מרוצים.