טכנולוגיה מתקדמת

 מעמידה לרשותכם טכנולוגיות מתקדמות, באמצעותן תוכלו לפגוש את לקוחותיכם במקומות שבהם הם מעדיפים להיות, להקשיב לצרכים שלכם ולרצונות שלהם, כמו גם להעביר אליהם את כל המסרים החשובים לכם בארגון.

מערכת דיוור מקצועית להפצת ניוזלטרים ומסרים

מערכת הדיוור וההפצה שלנו היא מערכת מקצועית, המאפשרת לנו למדוד ולנתח מגמות והתנהגות צרכנית בהתייחס לכל פעילות – ובתום כל דיוור לספק לכם סטטיסטיקות ומדדים מקיפים.

סקרים, מחקרי שוק, וניתוח ועיבוד נתונים לקוחות

בתום כל פעילות אנו מציגים בפניכם דו"חות פילוח לקוחות והתפלגות צפייה, כולל סיכומים, מסקנות והמלצות להמשך פעילות. בתום כל דיוור נאספים נתונים של לקוחות שקראו, הגיבו, שלחו מסר, נכנסו לאתר החברה, הורידו שוברים ועוד.

מערכת להפקת מגזיני לקוחות, סקרים ומשובים

מקבוצת az'ma הבונה אתרים, עושה שימוש בטכנולוגיה שהינה מערכת מתקדמת להקמה וניהול של אתרי אינטרנט חנויות וירטואליות פורטלים מקצועיים ועוד.
מערכת להפקה וניהול ברקוד דיגיטלי
מערכת המאפשרת יצירת ברקוד ממותג וצבעוני, מאחורי ניתן ליצור אתר קטן המעביר את כל המסרים שחשובים לחברה: כתבות, סרטונים, עיתון דיגיטלי, טפסים, יצירת אירוע, איש קשר ועוד.

מערכת להפקת עיתונים דיגיטליים ומגזינים דיגיטליים

מערכת מתקדמת כחול לבן, המאפשרת לכל עסק להפיק את התוכן הכתוב שלו בפורמט דיגיטלי מדופדף. כולל מנוע חיפוש, יצירת קשר, מודול פייסבוק, שילוב סרטונים, קישורים חיים, צפייה באייפון ואייפד, אפליקציה לצפייה בעיתונים ב-off line ועוד. אנו מפיקים חוברות וקטלוגים למיטב החברות: חבר, ישרכארד, האונ' הפתוחה, משרד החינוך, משרד התמ"ת, בזק עסקים ועוד רבים.

מערכת לניהול קמפיינים בסלולאר

הפקה של ניוזלטר לסמארטפונים, כולל מערכת שליחת המסרים וניתוח אפקטיביות היודעת לומר נתונים לתנועה בדף, משלוח תגובות ועוד.